EN
UA

ПРОФІЛІ ЗА КРЕСЛЕННЯМИ ЗАМОВНИКА

Головна перевага алюмінієвих профілів полягає в тому, що за їх допомогою можна досягти того, що Ваша конструкція, виріб або механізм матимуть максимальну задану функціональність при мінімумі ваги. Тому ми на АЛЮМАШI завжди готові допомогти нашим замовникам у реалізації їхніх найсміливіших проєктів.
Ми готові працювати з Вами, починаючи з грубого ескізу Вашого майбутнього профілю і закінчуючи готовим кресленням для його виготовлення. Часто ці профілі називають спеціальними профілями.


Главное преимущество алюминиевых профилей заключается в том, что с их помощью можно добиться того, что Ваша конструкция, изделие или механизм будут иметь максимальную заданную функциональность при минимуме веса. Поэтому мы на «АЛЮМАШ» всегда готовы помочь нашим заказчиками в реализации их самых смелых проектов. Мы готовы работать с Вами, начиная с грубого эскиза Вашего будущего профиля и заканчивая готовым чертежом для его изготовления. Часто эти профили называют профилями по чертежам заказчика.


Для виготовлення цих профілів застосовується європейський алюмінієвий сплав EN AW-6060. Ретельний контроль хімічного складу варіанту сплаву, який ми застосовуємо, дозволяє стабільно отримувати високоякісні профілі складної форми з мінімальною товщиною стінок і з заданими механічними властивостями.


Спеціальні профілі виготовляються за стандартом EN 12020 (украiнський аналог ДСТУ Б В.2.6-3-95), який задає європейські вимоги до допусків розмірів і форми, а також якості поверхні готових профілів. Наше сучасне пресове обладнання італійського виробництва дозволяє нам, за необхідності, працювати навіть із жорсткішими вимогами до допусків на розміри та форму профілів. У такому випадку ці вимоги встановлюються в кресленні на профіль та узгоджуються між АЛЮМАШ і замовником.
Спеціальні профілі виготовляються за стандартом
EN 12020 (украiнський аналог ДСТУ Б В.2.6-3-95), який задає європейські вимоги до допусків розмірів і форми, а також якості поверхні готових профілів. Наше сучасне пресове обладнання італійського виробництва дозволяє нам, за необхідності, працювати навіть із жорсткішими вимогами до допусків на розміри та форму профілів. У такому випадку ці вимоги встановлюються в кресленні на профіль та узгоджуються між АЛЮМАШ і замовником.
Дніпровський завод «Алюмаш»

© 2020, Всi права захищенi

КОНТАКТИ

Телефон керівника відділу
З питань профілів за кресленням замовника
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.